KKK

Konferenční prostory

V Českém Krumlově můžete vybírat z rozmanité nabídky konferenčních prostor - od honosných zámeckých místností, přes hotely, až po prostory galerií a muzeí. Většina prostorů si zachovala svou historickou krásu, což vám dává jedinečnou příležitost uspořádat akci v unikátním prostředí.  

Základní nabídka sálů a seminárních prostor

galerijní prostory

 Studijní centrum, 1. nádvoří Státního hradu a zámku Český Krumlov

Maškarní sál

 

Mincovna

 

 Zámecká jízdárna

 

Divadelní sál

 

 Prokyšův sál

 

 Egon Schiele Art Centrum

 

Pivovar Eggenberg 

 

Hotel Růže 

 

 Konference

 

Hotel Bellevue

 

 Hotel Bellevue

 

Hotel Zlatý Anděl

 

 Hotel Gold

 

 Village Golf Hotel Svachův Dvůr

 

 

 

Studijní centrum Český Krumlov - Studijní centrum nabízí zázemí pro edukativní pobyty studentských skupin, konference a setkání odborníků, workshopy a semináře, koncerty komorní hudby, spolková jednání nebo občanská setkávání.  Ubytovací kapacita 33 lůžek. Celoroční provoz.
Máselnice - Funkční krb v prostoru galerie, využitelný i pro netradiční atmosféru při vernisážích, doplňuje autentické prostředí těchto goticko - renesančních prostor.
Mincovna - Prostory v patře s nevšedním výhledem na řeku Vltavu a historické centrum města jsou ideálním zázemím pro pořádání tiskových konferencí, seminářů a jednání pracovních týmů. Celoroční využitelnost, komorní prostředí pro max. 80 osob, kancelář a sociální zařízení uspokojí i nejnáročnější požadavky.

konferenční prostory


Mincovna - viz výše

Studijní centrum Český Krumlov - viz výše

Zrcadlový sál - Projekty zážitkové gastronomie, recepce, rauty, ale především komorní koncerty klasické hudby bývají pro účastníky nezapomenutelným zážitkem. Sál je zčásti vybaven originálním mobiliářem evokujícím atmosféru pozdního baroka. Kapacita 90 míst a variabilní možnosti využití umožňují i akce kontraktačního charakteru, přednášky či semináře. Možnosti využití sálu jsou pouze v letní sezóně.                                                                                                                                  

koncertní prostory

Maškarní sál - Kapacita sálu je 154 míst. Samotný sál navazuje na Zrcadlový sál a posléze Plášťovou chodbou i na knížecí lóži Zámeckého divadla. Toto historické propojení nejvýznamnějších prostor zámku je využíváno k prezentačním akcím pro nejvýznamnější klientelu.
Zrcadlový sál - viz výše
Studijní centrum Český Krumlov - viz výše
Renesanční hala - Originální Renesanční hala z roku 1575 může v mimoprovozní době zámku sloužit jako koncertní prostor pro dobovou hudební interpretaci. Kapacitu 70 míst je možno využít v letních měsících po 18.00 hod.
Zámecké lapidárium - Rozsáhlý prostor se specifickými akustickými vlastnostmi je vhodný pro koncertní využití (např. koncerty duchovní hudby), alternativní umělecké projekty a rovněž i pro netradiční zážitkovou gastronomii. Maximální kapacita prostor je 200 míst.

gastronomické prostory - definovány výše

Maškarní sál
Zrcadlový sál
Studijní centrum Český Krumlov - viz výše
Mincovna
Máselnice
Zámecké lapidárium

Celoročně využitelný kulturní a společenský sál nabízí možnosti kongresové, konferenční, koncertní a zejména plesové.
Kapacita:
Konferenční uspřádání - 662 míst
Koncertní uspořádání - 500 míst
Plesové či taneční uspřádání - 325 míst
Restaurace Zámecká jízdárna s kapacitou cca 100 míst a parkovištěm přímo u budovy, uspokojí svou nabídkou větší cestovní kanceláře. V zimě využívaná Zámecká jízdárna láká milovníky plesů a společenské zábavy.

Moderní kulturní sál s technickým vybavením pro různé typy akcí. Kapacita divadelního sálu 272 míst, hlediště je rozčleněno na přízemí a balkon, všechny veřejné prostory divadla jsou řešeny jako bezbariérové.
Ostatní prostory: foyer pro možnost pořádání společenských akcí, vernisáží, rautů, prezentací dále zkušebna s kapacitou 50 míst, šatny pro účinkující, využitelné též jako zázemí.
Divadelní klub Ántré: kavárna s kapacitou 50 míst s možností malého občerstvení, pořádání malých kulturních akcí - videoprojekcí, recitálů, seminářů, přednášek, schůzí, firemních prezentací a dalších.
Divadlo nabízí také sály v nedaleké Prelatuře. 

Sály Prelatury
Prokyšův sál: Rokokový komorní sál zdobený štukovým zrcadlem na stropě s unikátními freskami Františka Jakuba Prokyše. Kapacita 130 míst; předsálí 32 míst.
Gotický sál: Komorní sál s unikátními gotickými malbami z 1. poloviny 14 století a raně barokním dřevěným stropem. Kapacita 50 míst.
Rokové salonky: Salonky zdobené rokokovou výmalbou. Kapacita 20 míst.

Sál kina je vhodný pro filmové přehlídky, odborné semináře. Kapacita 320 míst.

Bývalý jezuitský seminář, dnešní Regionální muzeum, byl zbudovaný v letech 1650 -1652 jako první raně barokní stavba ve městě. K dispozici je sál s kapacitou 100-130 míst  (pokud se v prostorách nekoná výstava).

K dispozici pro pořádání významných akcí společenského charakteru nebo jednání je 5 sálů a kavárna o celkové výměře 300 m2. V těchto sálech je velmi dobrá akustika, což splňuje špičkové nároky pro pořádání koncertů.
Občerstvení - kavárna s kapacitou 80 míst může zajistit prodej teplých a studených nápojů, také jednoduché švédské stoly při rautech apod. - k dispozici je 300 variabilně umístěných židlí.

Agentura provozuje Mezinárodní keramický ateliér, který slouží k pořádání mezinárodních sympózií a tvůrčím pobytům jednotlivých výtvarných umělců.

Prostor je vhodný pro jednání, školení nebo zasedání do 25 osob (cca 60m2) - světlá místnost s francouzskými okny s možností zatemnění závěsy a okenicemi, vyhřívaná dřevěná podlaha, krb na dřevo, WC se sprchovým koutem. V letním období je možné uspořádat venkovní sezení pod stromy bylinkové zahrady.

Prostorná restaurace o 200 místech a pivnice Formanka o 70 místech nabízí příjemné posezení a profesionální přístup k jednotlivcům i větším skupinám, zájezdům či uzavřené společnosti.

Hotel je se svým historickým Jesuitským sálem ideálním místem pro pořádání kongresových a incentivních akcí. Kongresové centrum hotelu zahrnuje také Hodovní síň a salonek Rotary.

Jesuitský sál
Plocha sálu: 190 m2
Uspořádání - kapacita:
Divadelní - 200 osob
Kongresové - 150 osob
U-forma - 90 osob
I-forma - 48 osob
Stolové uspořádání - 126 osob

Hodovní síň
Plocha sálu: 90 m2
Uspořádání - kapacita:
U-forma - 50 osob
I-forma - 24 osob
Stolové - 50 osob

Salonek Rotary
Plocha sálu: 30 m2
Uspořádání - kapacita:
I-forma - 34 osob
Stolové uspořádání - 40 osob

Salonek Viléma z Rožmberka
Plocha sálu: 60 m2
Uspořádání - kapacita:
Divadelní - 50 osob
U-forma - 40 osob

Executive floor Rezidence Latrán v hotelu Bellevue nabízí pohodlné a moderní konferenční zázemí s Wi-Fi připojením, audio a video technikou.

Konferenční sál LATRÁN
Plně klimatizovaný sál s přímým denním světlem s možností libovolného uspořádání.
Plocha sálu: 83 m2, kapacita až 100 osob při divadelním uspořádání.
Možnost využití sousedícího kancelářského prostoru.

Uspořádání - kapacita
T-forma - 35 osob
I-forma - 30 osob
U-forma - 58 osob
Kulatý stůl - 38 osob
Divadelní uspořádání - 71 osob

Konferenční sál ROSENBERG
Unikátní a individuálně řešené konferenční prostory s možností plného technického vybavení, nabízející soukromí pro menší a uzavřená jednání.
Plocha sálu: 30 m2, kapacita až 40 osob.

Uspořádání - kapacita
T-forma - 21 osob
I-forma - 22 osob

Hotel Zlatý Anděl disponuje čtyřmi zasedacími místnostmi (kapacity: 25 osob, 100 osob, 20 osob, 50 osob) s nejnovějším vybavením TV + video, zpětný projektor, data projektor, 2 x flipchart, promítací plátno, psací potřeby, připojení na internet; prostory jsou situované v klidných částech hotelu s poutavým výhledem na starobylé jádro města.

Hotel Gold Český Krumlov je ideálním místem pro konání konferenčních a firemních akcí. K dispozici je střežené parkoviště pro osobní automobily. V hotelu je možné využít:
Restaurace Gold s kapacitou 60 míst při restauračním uspořádání
Regentský sál s kapacitou 70 až 120 míst (dle stolového uspořádání)
Královský salonek s kapacitou 12 míst
Letní terasa s možností grilování s kapacitou až 50 míst

Z moderně a vkusně vybaveného kongresového sálu sálá původní historický duch budovy, která sloužila v dřívější době jako stodola. K modernímu vybavení kongresového sálu patří: Wi-Fi internetová konektivita, dataprojektor, DVD, video, mobilní promítací plátno; vše v doprovodu skvělého ozvučení celé místnosti. U moderního vybavení sálu bychom neměli taktéž opomenout variabilní nábytek, mini kuchyňku, v předsálí pak rozlehlý bar a toalety. Kongresový sál Village Golf Hotelu Svachův dvůr poskytuje služby v oblasti seminářů, incentivy, kongresových událostí a jiných různorodých společenských akcí (svatby, firemní večírky, setkání přátel, plesy, zábavy apod.) včetně kompletních cateringových služeb pro skupiny v maximálním počtu 80 osob.

Další hotelové prostory na www.ubytovani.ckrumlov.cz

 

Nabídka open air prostor

Státní hrad a zámek - terasa Na Baště

 

 Zahrady pivovaru Eggenberg

Jižní terasy zámku (maximální kapacita až 200 míst), zámecká nádvoří (maximální kapacita až 1000 míst), terasa "Na Baště" (maximální kapacita až 60 míst) a některé z částí Zámecké zahrady (Štěpnice, Letní jízdárna, Horní zahrada - maximální kapacita až 400 míst) jsou překrásnými místy se zahradní a parkovou atmosférou vhodnou pro večerní koncerty, nocturna, garden party a divadelní produkce.

V současné době jsou zahrady využívány pro městské a lidové slavnosti, historické a stylové akce, rytířské turnaje, hudební festivaly, koncerty, incentivu, teambulding, firemní akce či svatební obřady. Rozloha zahrady je cca  6 800 m2. Pro akce je také možné zapůjčit zahradní stany.

 

Doprovodné služby - tlumočník, překladatel, průvodce, wellnes, směnárny a další

Konferenční prostory v regionu                                  

Ve Sporthotelu Zátoň se nachází 2 sály pro kongresy a semináře. Již deset let se věnujeme firemní klientele a naše filozofie přímého kontaktu se zákazníkem je velmi důležitá. Zajistíme pro vaši akci kompletní servis, jsme znalí místních poměrů, spolupracujeme pouze s ověřenými dodavately. Máme zkušený tým zaměstnanců, kteří s námi pracují celoročně.Při poptávce budete mít kontakt s jednou osobou, která vás doprovodí během přípravy, průběhu a konce akce. Nespolupracujeme s cestovními kancelářemi a agenturami. Chcete-li kvalitní služby, jste na správné adrese. Firemní akce v rodinné atmosféře. Starosti s organizací a realizací vaší akce přenechte nám.